Kim Bu Enduranlar?

Mountains

 

"Enduran", dayanıklılık (endurance) sporlarıyla uğraşanlar için bizim bulduğumuz, kullandığımız bir isim. Enduranlar.com'u da bu tarz sporlarla uğraşanlar için bir buluşma noktası olarak düşündük.

Birer "enduran" olarak biz de patika koşusu, yol bisikleti, dağcılık gibi sporlarla uğraşıyoruz. Dağların altını üstüne getiriyor, uzun bisiklet turları düzenliyoruz. Büyük küçük demeden gördüğümüz her "ilginç" kayaya tırmanmaya çalışıyoruz. Heyecanla yarışlara katılıyoruz, bazen tamamlıyoruz, bazen de DNF oluyoruz.

Enduranlar.com olarak, bu heyecanlı serüvenlerimiz sırasında yanımızda olan, bize enerji veren besinleri sizlerle paylaşmaya karar verdik. Web sitemizde bulunan ürünlerin bir kısmı bizim vazgeçilmezlerimiz arasında. Diğerleri ise, sizlerle birlikte keşfedeceğimiz, yeni maceralarımızın parçası olacaklar.

Sizlerden gelen her türlü görüş, öneri ve istek bizim için çok kıymetli. Web sitemizin sağ alt köşesindeki canlı destek hattından, WhatsApp üzerinden ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Hangi ürünleri görmek istediğinizi, hangi ürünlerin sizi heyecanlandırdığını ya da hangilerinin beklentinizi karşılamadığını bize anlatabilirsiniz. Bu yolculukta birlikte yürüyebilmek, fikir alışverişinde bulunabilmek için Enduranlar topluluğumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu yolculukta birlikte ilerleyelim. Enduranlar olarak iyi antrenmanlar dileriz!

Bazı Enduranlar

Umut Erdal: 2021 yılından beri patikalarda düzenli olarak koşuyorum, daha uzun süredir dağcılık yapıyorum ve arada yol bisikletimle kısa turlara çıkıyorum. Bu aralar skyrunning ile ilgileniyorum o yüzden çoğu dağ ve skyrunning yarışlarında beni görebilirsiniz. En çok kullandığım ürünler sodyum içeriği yüzünden OnTheGo Progel Böğürtlen Aromalı, yüksek magnezyumu nedeniyle flaskımdan eksik etmediğim InGoBio IsoCarbo ve tüm yarışlarımda saatte iki tane aldığım WUP Electrolyte Boost Tuz Tableti.

ig: umuterdalcxm

 


 

@enduranlar  Whatsapp