Sponsorluklarımız ve Yaptıklarımız - Kısa Bir Özet

Enduranlar olarak açılışımızı 2023 yarış sezonunun başlamasıyla duyurma kararı almıştık. 6 Şubat deprem felaketi nedeniyle bunu biraz ertelemiş olsak da 2023 yılının ilk büyük patika koşu yarışı Efes Ultra ile biz de görünürlülük çalışmalarımıza başladık.

18 Mart 2023 Efes Ultra Maratonu

Bu sene 1600 kişinin start aldığı Türkiye'nin en büyük patika koşusu organizasyonlarından biri olan Efes Ultra'da co-sponsor olarak yerimizi aldık: http://www.efesultra.org/destekcilerimiz/

Organizasyonda her yarışmacıya dağıtılan, göğüs numaralarının bulunduğu yarış kitine indirim kodumuzu ekleyerek biz de her yarışmacıya ulaşmış olduk:

İlk İndirim Kuponu Ön Yüz

Buna ek olarak expo alanındaydık. Standımızı açtık, yarışmacılarla birebir iletişim kurduk:

 

Sadece expo alanında değildik, yarıştaydık da! Kurucumuz Umut Erdal 20K parkurunda genelde 5, yaş grubunda 2. olarak takımının ve enduranlar'ın bayrağını dalgalandırdı:

Efes Ultra Kürsü

Efes Ultra, Enduranlar için güzel bir açılış organizasyonu oldu. Komüniteden arkadaşlarımızı gördük, yeni insanlarla tanıştık. İyi ve yararlı geri dönüşler aldık. Limitsensin organizasyonuyla birçok yarışta devam edecek birlikteliğimizin ilk adımını atmış olduk.

8 Nisan 2023 Latmos Ultra Maratonu

Bu kez de yine bir Limitsensin organizasyonu olan Latmos Ultra maratonundaydık. Logomuzu yenileme sürecinde olduğumuz için bu sefer stand açmadık fakat 3 değişik parkurda 360 kişinin start aldığı Latmos Ultra'da yine yarış kitlerindeydik:

İnidirim Kuponu

Bunun yanında yine yarışmacıydık da. Latmos Ultra 45K parkurunda genelde 5, yaş grubunda 1. olarak bayrağımızı dalgalandırdık:

Latmos Kürsü

15 Nisan 2023 İznik Ultra Maratonu

Bu sefer işbirliğimizi Türkiye'nin en köklü yarışlardan İznik Ultra'yı düzenleyen Macera Akademisi ile yaptık: https://www.iznikultra.com/tr/partnerler. Bu organizasyonda yarış kitlerine indirim kuponumuzla beraber enerji jeli de ekledik:

İznik Ultra Kit

Bu yarışa katılmamış olsak da yine kürsüdeydik! 25K, 50K ve 160K parkurlarında ilk üçe giren kadın ve erkek yarışmacılara hediye çeki verdik: https://www.iznikultra.com/tr/iznikultra/oduller

15 Nisan 2023 MW Challenge

Enduranlar olarak dayanıklılık sporlarıyla uğraşan herkese hitap etmeye çalışıyoruz. Bu yüzden bu sefer de Bodrum'da yapılan bir triatlon yarışı olan MW Challenge'da var olmak istedik: http://mwchallenge.org/destekciler. Bu organizasyonda yine yarış kitlerine indirim kuponumuzu eklettik.

Diğer Şeyler ve Planlarımız

Bu süreçte sadece sponsorluk ve satışlarla ilgilenmedik. Logomuzu bizi daha iyi yansıttığını düşündüğümüz bir forma çevirdik:

Logo

Bazı yan ürünler üzerinde kafa patlattık:

Ve sonraki sponsorluklarımızı da planlıyoruz. En yakın tarihli olanı 3 Haziran 2023 Sapanca Ultra Maratonu olacak gibi gözüküyor. Yine expo alanında ve yarış kitlerinde olacağız.

Yeni organizasyonlarda yer almayı ve yeni işbirliklerini iple çekiyoruz. Tüm çabamız dayanıklılık sporları denince akla gelen ilk marka olmak için.

Back to blog